dječji nogometni dres barcelona napadu u kojem je sudjel

dječji nogometni dres barcelona napadu u kojem je sudjelovala superzvijezda Andre-Pierre Gignac i druga provjerena napadačka oružja, niz bez pogodaka ove godine iznosio je 180 minuta. Tu je otprilike završio. Službena statistika kaže da je pogodak Ismaela Sose prešao granicu u drugoj minuti, no trebalo je svih 57 sekundi da momčad zaustavi zaokret.

Club America uzvratio je udarac u uzvratnoj utakmici prošlomjesečnog finala Aperture, s Oribeom Peraltom koji se provlačio kroz zadnju liniju Tigresa i postigao svoj prvi gol od tada, ali je vladajući prvak dobio veliki doprinos od Sose i Lucasa Zelarayana, koji su obojica zabili dvaput.

"Nogomet je o sili i morate pretvoriti svoje šanse da postignete gol. Nismo završili vrlo čiste prilike, a oni jesu", rekao je trener Amerike Ricardo La Volpe nakon utakmice. "Dali su nam dva gola iz lopti. Moramo još raditi na tome."

Američki napad izgledao je bolje dječji dresovi ovog vikenda nego prošlog, kada je ispustio prvi rezultat 2-1 od Toluce, ali La